Тежка катастрофа в Попово: Един загина, има и ранени


03/10/2019, 16:36

Снимка Булфото, архив

Млад мъж е загинал в пътен инцидент в община Попово. Това съобщиха от пресцентъра на ОДМВР - Търговище, предаде новини.бг.

Около 6.30 ч. в община Попово – на път III-204 (Разград-Попово), км 23+991, правоспособен 27-годишен водач от с. Ломци, община Попово, управлявайки лек автомобил „БМВ 530Д“ с търговищка регистрация (собственост на жена от същото село) в посока Разград-Попово, е изгубил контрол над управлението на автомобила, който е излязъл вдясно от пътното платно, навлязъл е в крайпътна канавка и се е преобърнал неколкократно в земеделска нива. В резултат водачът на автомобила е загинал на място.

Тримата пътуващи с него в лекия автомобил пътници са настанени за лечение в МБАЛ-Търговище с различни травми: 29-годишен мъж от с. Расово, област Монтана – с открита фрактура на глезен, комоцио и гръбна травма, с опасност за живота му; 21-годишна жена от с. Нова Черна, обл. Силистра – с фрактура на бедро, без опасност за живота й; и 15-годишна девойка от гр. Антоново – с комоцио и фрактура на глезен, също без опасност за живота й.

На водача е взета кръвна проба за химическо изследване. По случая е образувано досъдебно производство.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Новият регионален министър ще посети района на свлачището, което отнесе участък от пътя Смолян - Пампорово
Дата: 08/05, 15:18

Нова фишинг – измама от името на МВР: Фалшиви съобщения за неплатени пътни глоби заливат потребители
Дата: 08/05, 15:12

Намереният мъртъв мъж в хотел в Банско е дигитален номад: Гърлото му е прерязано с макетен нож
Дата: 08/05, 15:061 Коментар

Клисурски: Подадохме сигнал до БНБ относно отпуснати кредити от ББР
Дата: 08/05, 15:04

Банков обир в Германия, взети са заложници
Дата: 08/05, 14:49

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия