Снимка: фейсбук
Актьорът Стефан Данаилов е много по-добре.
Той е излязъл от комата и иска да се прибере у дома, съобщи соцлидерката Корнелия Нинова.
"Скъпи приятели, много съм щастлива да ви кажа, че Стефан излезе от комата. Контактен е, диша самостоятелно и е много по-добре. Даже иска да се прибира у дома. На лекарите от ВМА - огромно благодарим!", написа Нинова в профила си във фейсбукс.
Лекарите във ВМА се бориха за живота на Данаилов няколко дни. Официална информация за състоянието му от тяхна страна липсваше, а такава даваха близки на филмовата легенда.
Пред БТВ доведеният син на Стефан Данаилов - Росен Цанков, също потвърди новината след посещение в болницата днес по обяд. По думите му актьорът се чувства добре и "иска да гледа мачове на Челси".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бъчварова: След динамичната работа на служебния кабинет, тази на сегашния изглежда доста забавена
Дата: 23/06, 12:22
Стрелба в "Столипиново": Две фамилии влязоха във война
Дата: 23/06, 12:002 Коментара
Апелативният съд остави в ареста двама от "Калашниците"
Дата: 23/06, 11:581 Коментар
Хотелиерите: Слуховете за нашата смърт са силно преувеличени
Дата: 23/06, 11:531 Коментар
Адвокат: Потърпевши от схемата “Баба Алино” са плащали до 50% от стойността на имотите без предварителни договори
Дата: 23/06, 11:50