Кадър: "Нова телевизия"
Софийският окръжен съд постанови 4 години затвор на жената, причинила катастрофата на АМ "Тракия", съобщи Нова телевизия.
Припомняме, че по-рано днес от прокуратурата поискаха условна присъда за Цвета Таскова с мотива, че била психически нестабилна след инцидента. Тя помоли да й бъде даден шанс. При инцидента загинаха 6-ма души, а над 20 бяха ранени.
Припомняме, при тежката катастрофа на АМ "Тракия" загинаха 6 души, а 22 бяха ранени. Всички пострадали са настанени в столични болници.
Някои хора са с тежки травми и опасност за живота. Тогавашният регионален министър Николай Нанков и министъра на транспорта Ивайло Московски съобщиха, че пътната настилка не е причината за катастрофата.
През април 2018 г. шофьорката, предизвикала катастрофа беше оставена в ареста. Тя е обвинена за причиняване на смърт по непредпазливост.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
На 10 май имен ден празнуват хората с имена, производни на Симеон
Дата: 10/05, 00:30
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 00:10
Политологът Тончо Краевски: Стабилно мнозинство не означава край на политическата нестабилност
Дата: 10/05, 00:00
Експерт: Имотният бум от последните години приключи
Дата: 09/05, 23:55
Земетресение разлюля Аржентина
Дата: 09/05, 23:49