Кадър: БТВ
Младо момиче пострада при пропадане в шахта в София, съобщава bTV.
Инцидентът е станал вчера на един от подлезите на НДК.
Пострадалата обясни, че е пропаднала, слизайки от трамвая. Дупката не е била обезопасена по никакъв начин и трудно е можело да бъде забелязана.
От общината обещаха, че още днес ще поправят шахтата.
Главният архитект на район "Триадица" Иван Шишков изрази мнение, че капакът на шахтата е бил премахнат от вандали.
Веднага след като е бил подаден сигналът, шахтата е била обезопасена. Предстои да бъде заменена и откраднатата решетка.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Рожден ден празнува Меглена Кунева
Дата: 22/06, 03:00
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 22/06, 02:00
Откриха 26-метрова статуя на Лионел Меси в Аржентина
Дата: 22/06, 02:00
Горан Благоев: Румен Радев би трябвало да носи отговорност за нарушение на Конституцията
Дата: 22/06, 01:001 Коментар