Гъст черен дим прати експерти от РИОСВ - Варна в Тервел, открити са два възможни източника на замърсяването


31/10/2019, 14:57

Редактор: Веселин Златков

e-mail: [email protected]

 

Вчера експерти от РИОСВ - Варна извършиха съвместна проверка с представител от Община Тервел за наличие на гъст черен дим в района на гр. Тервел, община Добрич. Това съобщиха от инспекцията.

При проверката са установени два възможни източника на замърсяването - асфалтова база и тлеещо нерегламентирано сметище.

Дадени са предписания на кмета на  Община Тервел за пълно погасяване на тлеещите отпадъци, както и за извършване на проверка за състоянието на филтрите за отпадъчни газове на асфалтовата база.Извършено е запръстяване на нерегламентираното сметище с верижен трактор от служители на Община Тервел.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Ямал отправи послание в Инстаграм
Дата: 12/05, 02:00

"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 01:30

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 01:30

УЕФА повери финала в Шампионската лига на германски съдия
Дата: 12/05, 01:30

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 12/05, 01:10

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия