Проект предвижда партиите да не плащат наем за централите си


07/11/2019, 19:11

Снимка Булфото

Партиите да не плащат наем за централите си, а само данък сгради и такса "смет". Това предвижда проект на Министерския съвет за промени в Закона за държавната собственост, внесен от регионалния министър Петя Аврамова, съобщи Нова тв.

Такава поправка в закона беше обещана от управляващите като мярка за облекчаване на политическите сили, след като партийната субсидия падна от 11 на 1 лев на получен реален глас.

Помещенията на централите обаче няма да могат вече да се ползват за икономическа дейност- преотдаване под наем за кафенета или магазини например.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Тръмп обяви за удължаване на примирието с Иран
Дата: 21/04, 23:34

Журналистът Валерия Велева: "Все още нямаме дори юридически субект - партия "Прогресивна България" - тя е само учредена"
Дата: 21/04, 23:27

Никола Цолов с бронз на картинг шампионата по издръжливост в Хасково
Дата: 21/04, 23:21

Половин Шумен остана без вода днес след поредна авария
Дата: 21/04, 23:14

Трафик нюз: 22-годишният, задържан за убийството на баща си в Пловдив, е направил частични самопризнания
Дата: 21/04, 23:07

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия