Снимка Булфото
"Доволна съм, че дойдох в България в първите години на демокрацията, когато хората работеха с убеждение, принципи и всеотдайност, които след това изчезнаха", сподели депутатът в четири Народни събрания и зам.-председател на 40-ия парламент Анастасия Мозер пред bTV.
„Главната причина за моето идване е конгресът на "Обединени земеделци", който ще бъде утре в Пазарджик, както и представянето на книгата „Анастасия Мозер – щрихи от един живот в трудно време”, каза тя в предаването „Тази събота”, предаде факти.бг.
Казва, че поне веднъж в годината си идва в България. Чувства и България, и САЩ като свой дом, но признава, че не е лесно да се живее на две места. Благодарна е за живота си в Америка, защото там е получила образование и е срещнала съпруга си, за когото казва, че е изключително скромен и интелигентен човек.
„Аз съм скромен човек, което в политиката не е най-доброто, но това е въпрос на характер. Доволна съм, че дойдох в България в първите години на демокрацията, когато хората работеха с убеждение, принципи и всеотдайност, които след това изчезнаха”, споделя Анастасия Мозер.
„Стамболийски е казал, че властта корумпира, но никога не е предполагам, че това става толкова бързо”, допълва тя.
Анастасия Мозер призна, че е разочарована от хората в политиката и най-вече от непрекъснатите опити за преврати и непочтено отношение. Впоследствие я разочарова това, че по-голямата част от хората около нея са се оказали доносници.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Сър Дейвид Атънбъро навърши 100 години и още снима филми
Дата: 08/05, 23:28
Джокович се завърна след два месеца отсъствие и отпадна тежко в Рим
Дата: 08/05, 23:21
ВКС: Доживотна присъда за двойния убиец Станимир Рагевски, жертвите били разчленявани и тикани в бидони с киселина
Дата: 08/05, 23:141 Коментар
Министър-председателят на Гърция: Очаквам по-силно сътрудничество с България, особено в енергийния сектор
Дата: 08/05, 23:07
Започна благотворителният концерт, иницииран от Лили Иванова
Дата: 08/05, 23:00