Силният вятър, който от снощи брули Враца, вече създава проблеми в областния център, видя първо репортер на агенция BulNews. Стълб на уличното осветление е паднал преко на Крайречен булавард и е затворил двете платна в посока „Червения площад“. По тази причина минаването по него е невъзможно и шофьорите влизат в насрещното, където никой не ги очаква. Въпрос на минути е там да стане пътен инцидент.
За последните месеци това е третия стълб, който пада от силния вятър и напълно основателно възниква въпросът как изобщо са закрепени те в земята. Стихията повали и огромно дърво на ул. „Дико Илиев“ и напълно блокира преминаването по нея. Секунда преди това минала кола и това спасило човека в нея. При падането дървото е скъсало и жиците между съседните стълбове. На този етап не се забелязват специализирани служби, които да отстранят падналите стълб и дърво, и по тази причина шофьорите е добре да избягват минаването от пл. „Руски“ към Крайречен булевард и по ул. „Дико Илиев“ в района на Стария пазар.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спортът по телевизията във вторник 12 май
Дата: 12/05, 05:00
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 12/05, 04:50
Хороскоп за вторник: Овен - текущи задачи; Близнаци - енергия; Лъв - вдъхновение; Скорпион - промяна; Риби - интуитивни решения
Дата: 12/05, 04:30
На 12 май 1957 г. Българският спортен тотализатор стартира дейността си с играта "Спорт тото 1"
Дата: 12/05, 04:00
"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 03:40