Снимка: Plovdiv24.bg
Жител на пловдивския квартал "Столипиново" застана пред камерата на Plovdiv24.bg, за да коментира ситуацията около убийството на младия мъж, което се случи вчера около обяд:
"Няма да искаме отмъщение, всички сме семейни хора, съдът ще реши. Не дай боже утре някой друг да го направи това нещо! Ще видим какво ще стане, в момента сме в шок. Убитото момче е ерген няма деца, няма жена, нищо не е видял от живота! Още учеше, все едно да вземат някоя овца от пазара и да я заколят!
Брат му е видял всичко! В затвора имаме наши хора, които ще чакат с нетърпение убиеца и няма да го оставят на мира", обясни младият мъж.
Убитият в "Столипиново", както вече ви информирахме, се казва Иван. Преди 1 седмица се е върнал от Германия. Там били цялата фамилия - родители, братя, сестри, лели братовчеди.
Дошъл си, за да вземе някакви документи, които му трябвали за училище в чужбина. Излязъл да се разходи из пазара и го намушкали. Това разказа братовчед му Рашко вчера.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Илин Димитров възложи проверка на Министерството на туризма
Дата: 10/05, 16:20
Бъчварова: Логично е да се мисли за номиниране на Гюров за президент
Дата: 10/05, 16:15
Масово велошествие по Цариградско шосе в очакване на Джирото в София
Дата: 10/05, 16:14
Моуриньо отрече да е имал какъвто и да е контакт с Реал Мадрид до момента
Дата: 10/05, 16:02
БАБХ пресече контрабанда на екзотични птици за стотици хиляди евро
Дата: 10/05, 15:55