Снимка: Булфото
Днес, в паниката си от ескалиращата криза с водата и боклука, министър председателят Борисов откри “Белене “, но не атомната централа. Той каза: “Ако има хора, които са нарушили закона, тук наблизо е Белене, където да завършат кариерата си. Това е борба с корупцията”. Очевидно премиерът в безсилието и паниката си губи връзка с реалността и тръгва на хаотична саморазправа с цел собственото си спасение и прехвърляне на отговорност.
Това написа лидерът на БСП Корнелия Нинова във фейсбук.
Разрешенията за внос, складиране и преработка на боклук са отговорност на Министерството на околната среда и водите чрез неговите агенции, посочва тя в поста си.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Моторист скочи на полицаи при проверка
Дата: 23/06, 14:19
Двама мъже стреляха с пистолет по паркирани коли във Варна
Дата: 23/06, 14:16
Италия е конфискувала активи на руски олигарси за около 2 милиарда евро след 2022 г.
Дата: 23/06, 14:13
Почина певецът Михаил Ножкин
Дата: 23/06, 14:00