Най-дейният фен на Ботев е починалият в Гърция запалянко


06/01/2020, 10:46

Най-дейният фен на Ботев е починалият в Гърция футболен запалянко, съобщават пловдивските медии. Тоско Б., който е водеща фигура във всички организации, свързани с "канарчетата", бил блъснат от кола в Солун, след като той и негови приятели са били нападнати с ножове от ултраси на ПАОК след мача им с Арис (2:4), пише standartnews.com.

Пловдивчанинът е загинал на място, а други двама фенове на "жълто-черните" са в болница. Тоско бе може би най-дейният сред феновете на Ботев (Пловдив). Той е в основата на всяка една инициатива идващата от КПБП, както и е основен организатор на хореографиите на бултрасите в последните няколко години, уточняват медии, близки до "канарчетата".

 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



На 10 май имен ден празнуват хората с имена, производни на Симеон
Дата: 10/05, 00:30

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 00:10

Политологът Тончо Краевски: Стабилно мнозинство не означава край на политическата нестабилност
Дата: 10/05, 00:00

Експерт: Имотният бум от последните години приключи
Дата: 09/05, 23:55

Земетресение разлюля Аржентина
Дата: 09/05, 23:49

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия