Засякоха варненски джигит да хвърчи с 238 км/ч по магистрала "Тракия


07/01/2020, 18:42

Снимка: pixabay

Рекордно превишаване на скоростта с 98 км/ч е заснето с мобилна камера на сливенския участък на автомагистрала "Тракия" в празничните дни. Това съобщиха от пресцентъра на ОДМВР-Сливен, цитирана от Novini.bg.

Водач с лек автомобил "Алфа Ромео", с варненска регистрация, е управлявал в посока София с 238 км/ч при ограничение 140 км/ч. На нарушителя е съставен електронен фиш, като глобата за това нарушение е 1050 лева.

От полицията съобщават, че няма загинали и ранени при катастрофи в Сливенско за дните 23 декември - 1 януари. Регистрирани са две леки произшествия с причинени материални щети. Тринайсет водачи са заловени да шофират с алкохол, пет - с наркотици. Най-голям е бил броят на нарушенията, свързани със спазване ограниченията на скоростта.
 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Хороскоп за събота: Близнаци - информация; Дева - баланс; Скорпион - внимание; Козирог - уединение; Водолей - гъвкавост
Дата: 09/05, 04:30

На днешната дата през 1913 г. България предава на Румъния Силистра и 3 км около града
Дата: 09/05, 04:00

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 03:20

Рожден ден празнува легендарният щангист Александър Върбанов
Дата: 09/05, 03:00

"Розовите" полета от Джирото край Бургас се оказаха с рапица
Дата: 09/05, 02:001 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия