ДАНС и МВР влизат във всички ВиК дружества в страната


10/01/2020, 11:35

Започват проверки на МВР и ДАНС във всички ВиК райони на територията на Пловдивска област и във ВиК дружествата в цялата страна. Това съобщи пред Блиц директорът на ОДМВР - Пловдив старши комисар Йордан Рогачев. Коментарът му бе по повод разпространена тази сутрин новина, че ДАНС и МВР вече извършват проверка във ВиК - Пловдив.

Той уточни, че такъв тип проверки ще бъдат извършвани от началото на следващата седмица на територията на цялата страна, след утвърдени планове от председателя на ДАНС и от главния секретар на МВР. В момента все още не се извършва такава проверка нито от служители на ОДМВР - Пловдив, нито от агенти на ДАНС в пловдивското ВиК.
 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Иван Бакалов: Радев може да свърши като Виденов
Дата: 08/05, 12:25

Социолог: ГЕРБ и ДПС са по-меката опозиция. Това е опит да пресекат реваншистки устрем
Дата: 08/05, 12:18

Гюров предаде властта на Румен Радев, завеща му и специална папка
Дата: 08/05, 12:15

Фалшиви съобщения за глоби от КАТ крадат пари и лични данни
Дата: 08/05, 12:041 Коментар

Повече от месец е спряно извозването на боклука на "Ален Мак" във Варна заради ВиК изкопи за нови строежи
Дата: 08/05, 12:01

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия