Откриха мигранти, натъпкани в товарни влакове в Северна Македония


11/01/2020, 16:59

Снимка pixabay

Министерството на вътрешните работи на Северна Македония съобщи, че 62 мигранти са били открити снощи при проверка на два товарни влака, пристигнали в град Гевгелия от Гърция, съобщава МИА, цитирана от БТА.

Първият влак превозвал 42 мигранти: 38 мароканци, двама сирийци и двама алжирци. Мигрантите били открити при полицейска проверка, извършена съвместно с полицаи от Чехия и Австрия.

По-късно при проверка на друг товарен влак от Гърция полицаите открили още 20 мигранти: осем пакистанци, седем афганистанци, трима мароканци и двама алжирци.

Всички мигранти са прехвърлени в транзитен център в Гевгелия.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Грийнпийс България за петната от мазут: Съмнителен кораб е преминал край България
Дата: 25/06, 11:09

Митничари от Варна спипаха контрабандни обекла, хавлии, завивки и над 4500 м плат от Турция
Дата: 25/06, 11:07

Посланикът на Румъния в Москва бе извикан в руското Външно министерство
Дата: 25/06, 11:03

Обискираха офис на жена, предлагала правни услуги без юридическо образование
Дата: 25/06, 10:56

Вътрешният министър: При катастрофата на магистрала "Тракия" има смущаващи обстоятелства
Дата: 25/06, 10:51

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия