Снимка pixabay
Министерството на вътрешните работи на Северна Македония съобщи, че 62 мигранти са били открити снощи при проверка на два товарни влака, пристигнали в град Гевгелия от Гърция, съобщава МИА, цитирана от БТА.
Първият влак превозвал 42 мигранти: 38 мароканци, двама сирийци и двама алжирци. Мигрантите били открити при полицейска проверка, извършена съвместно с полицаи от Чехия и Австрия.
По-късно при проверка на друг товарен влак от Гърция полицаите открили още 20 мигранти: осем пакистанци, седем афганистанци, трима мароканци и двама алжирци.
Всички мигранти са прехвърлени в транзитен център в Гевгелия.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Грийнпийс България за петната от мазут: Съмнителен кораб е преминал край България
Дата: 25/06, 11:09
Митничари от Варна спипаха контрабандни обекла, хавлии, завивки и над 4500 м плат от Турция
Дата: 25/06, 11:07
Посланикът на Румъния в Москва бе извикан в руското Външно министерство
Дата: 25/06, 11:03
Обискираха офис на жена, предлагала правни услуги без юридическо образование
Дата: 25/06, 10:56
Вътрешният министър: При катастрофата на магистрала "Тракия" има смущаващи обстоятелства
Дата: 25/06, 10:51