Божидар Аврамов се завръща в българското първенство. След като преди дни се раздели с румънския Питещ, гардът се върна във Варна, където подсили родния си Черно море Тича.
Баскетболният ни национал вече е картотекиран и ще дебютира повторно за „моряците“ още днес при домакинството на Академик Бултекс 99.
„Радостен съм, че съм тук с тези момчета и този треньор. Ще помогна с каквото мога“, сподели Аврамов пред клубния сайт на Черно море Тича.
Той добре се познава с някои от новите си съотборници, като с някои от тях като Пламен Алексиев, Веселин Георгиев и Симеон Илиев вече е играл заедно, а треньор при юношите му е бил точно Галин Стоянов-Патрика.
Аврамов има опция да напусне варненския тим, ако получи подходяща оферта от чужбина.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спортът по телевизията в неделя 10 май
Дата: 10/05, 05:00
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 05:00
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 10/05, 04:30
Хороскоп за неделя: Овен - успех; Близнаци - споделяне; Лъв - социални контакти; Скорпион - планиране; Риби - интуиция
Дата: 10/05, 04:30
На днешната дата в историята
Дата: 10/05, 04:00