"Сръбската държава не иска да изпълни международните си ангажименти относно Цветан Василев. Има образувано досъдебно производство за извършено престъпление след вчерашния протест пред МРРБ". Това каза в изявление главният прокурор Иван Гешев, пише "Канал 3".
"Българските граждани имат право да протестират, ако стриктно спазват закона, ако защитават интересите на собствената си държава. Да се бият полицаи не е признак за демократичност. Не е присъщо за никоя държава в ЕС", добави Гешев.
"Какво би се случило в САЩ, ако това стане? Още повече полицай, който е жена. Това означава, че удряш по държавата. Няма да се толерира да се бият полицаи, това се е превърнало в национален спорт и трябва да спре", каза още той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 16:10
Атидже Алиева-Вели: Отчитаме мерките, които „Прогресивна България“ предложи, като първи стъпки в правилната посока
Дата: 11/05, 16:05
Унгария иска да въведе еврото, но не изпълнява критериите
Дата: 11/05, 16:031 Коментар
НИК 421 ще направи мониторинг за чистотата на морската вода
Дата: 11/05, 16:01
“Комодор” с ценна победа в дербито със “Спартак”
Дата: 11/05, 15:59