Кадър бТВ
„След първото шоу вече знам, че мога да превзема целия свят с екипа зад мен“, заяви Цитиридис в ефира на „Тази сутрин“ и сподели, че се чувства облекчен.
„За мен най-тежките моменти бяха, когато имаше мистерия около водещия. Аз тогава знаех, че съм аз и не можех да го казвам, не можех да го коментирам и това ми тежеше много.
Когато беше онова представяне пред медии и когато видях пълното студио с публика – тогава вече се почувствах страхотно. След първото шоу вече знам, че мога да превзема целия свят с екипа зад мен“.
„Този образ, който зрителите виждат по телевизията и ще виждат всяка вечер – това съм си аз. Няма преструвки, няма игри. Истината е в автентичността. За да правиш нещо, което хората харесват, трябва да бъдеш автентичен“, споделя водещият.
Николаос е само на 25, но вече има опит не само като комик, но и като журналист. Казва, че обича комедията, защото чрез нея човек може да каже истината по смешен начин.
Най-забавният начин, по който е виждал изписано името си, е в комедиен клуб в Лондон. Водещият на вечерта, който се затруднявал с фамилията „Цитиридис“, си записал на лист необичайна транскрипция – сглобка от английските думи city, read и is.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Турски тир се преобърна в района на монтанското село Крапчене
Дата: 11/05, 19:101 Коментар
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 19:00
"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 19:00
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 11/05, 19:00
Спартак пусна в продажба билетите за градското дерби при дублиращите отбори
Дата: 11/05, 18:59