Снимка: Фейсбук, Катастрофи България, И. Владимиров
При катастрофа на пътя между Сопот и Карлово е загинал 18-годишен младеж, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция (ОД) на МВР в Пловдив.
Към 4:00 ч. тази сутрин на телефон 112 е получен сигнал за пътнотранспортно произшествие на Подбалканския път, в участъка между Сопот и Карлово.
По предварителни данни лек автомобил "Нисан" е преминал през лентата за насрещно движение и се е блъснал в бетонна ограда. В линейката е починал 18-годишен пътник, а в болница е транспортиран водачът. Той е на същата възраст и има 10-месечен стаж зад волана.
На местопроизшествието е извършен оглед. По случая е образувано досъдебно производство.
Преди дни на пътя между пловдивските села Крислово и Динк при катастрофа загинаха трима души, а един бе тежко ранен.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Терзийски: България ще се простреля в крака, ако правителството продължи политика срещу европейската
Дата: 20/06, 18:48
България днес: Ралица Асенова стана управител на хижа "Петрохан"
Дата: 20/06, 18:45
Дачков: Усещането е, че Пеевски си живее добре. Спокоен е в НС, понякога спасява кворума
Дата: 20/06, 18:42
Съдбовното трио за живота ни: кръвно налягане, холестерол, пикочна киселина! Кога да вземем мерки, за да избегнем инфаркта и инсулта?
Дата: 20/06, 18:40
Журналист: Няма такова нещо като леки наркотици, които да не пристрастяват
Дата: 20/06, 18:39