Премиерът Бойко Борисов инспектира ремонта на отсечка от Околовръстното шосе.
Заедно с Борисов е и зам.-министърът на регионалното развитие и благоустройството Николай Нанков и министърът на финансите Владислав Горанов.
"Видя ли багерите, вече съм спокоен – значи ще стане", заяви Борисов. Той разпореди навсякъде, където се работи, да бъде изпратен патрул на КАТ, както и всеки ден да се правят инструктажи, предаде Топ Новини.
"Две години ни бавиха с отчуждителни процедури, но сме обещали на софиянци - пътя ще го има", каза още Борисов.
"Ремонтът на водопровода към Перник върви с пълна сила", заяви министърът на икономиката Емил Караниколов, който е на мястото на строежа.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Белгия спира влакове заради рекордни горещини
Дата: 22/06, 12:45
Над 7 пъти ръст на чуждите инвестиции за първите месеци в еврозоната
Дата: 22/06, 12:43
Почина Феим Чаушев
Дата: 22/06, 12:33
Ако сте здравноосигурен, имате право на безплатна медицинска помощ от общопрактикуващ лекар на морето
Дата: 22/06, 12:31