Баща на оживяло по чудо дете: Нападателят му го наръга, а съда го остави на свобода


17/02/2020, 07:59

Редактор: Юлия Георгиева

e-mail: [email protected] 

Кадър Нова тв

15-годишно момче е било наръгано с нож неколкократно в областта на корема от свой връстник. Като по чудо пострадалото момче оцелява, а съда присъжда условна присъда на нападателя. След 3-4 години вече ще бъде реабилитиран. "Това дете напрактика не е разбрало, че е било осъдено, наказано по някакъв начин" коментират близките на пострадалото момче. Случката се разиграва преди три години. И до днес бащата на жертвата - Кристиян Сотиров, се бори за справедливост. След като обжалва решението на съда на втора инстанция и не получава справведливо решение, сега отново ще обжалва на трето, последно ниво. 

"Двете момчета са били приятели в училище, новите в класа. Срещу момчето децата от класа правят карикатура, тъй като то е по-различно от тях и въпреки, че сина ми не е участвал в рисунката, и той като другите деца от класа се е забавлявал с нея. Обиденото момче тогава е на 15 години и отправя заплахи срещу тях по интернет. Освен това той хладнокръвно наръгва с нож сина ми в корема, а след това е разказвал на приятелите си за стореното, като се е хвалил пред тях. Синът ми не е починал вследствие на раните си, единствено защото е получил навременна и висококвалифицирана медицинска помощ. Просто е имал късмет. Той е получил няколко удара с нож, които са дълбоки и според експертното мнение на специалистите тези удари са били с цел той да бъде умъртвен", разказва пред Нова тв Сотиров. 

"Сега синът ми вече е на 18 години и до скоро посещаваше психолог. За съжаление желанието му за живот в тази държава е прекършено, тъй като решението на съда за условна присъда, прави живота тук невъзможен", коментира бащата.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Градушка удари и Бургаско
Дата: 12/05, 22:43

Росен Карадимов: Само закон няма да реши проблема с цените
Дата: 12/05, 22:36

Мендел за Зеленски: Беше готов даде Донбас на Путин през 2022 година, Киев отвърна: Тя никога не е имала достъп до дипломатически решения
Дата: 12/05, 22:30

"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 22:30

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 22:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия