Треньорът на ЦСКА 1948 Йордан Юруков похвали Спартак за представянето му в съботния мач в Балчик, който столичани спечелиха с 1:0.
„Спартак ни противодейства добре и на затрудни максимално. Отборът е много добре подготвен, с качествени млади играчи, край които са трима по-опитни. Варненци играха със желание и себераздаване, имаха и едно чисто положение. Ако Спартак играе по същия начин, със сигурност ще печели у дома до края на сезона.”, заяви за „Петел” Юруков.
Той отказа обаче да коментира какви са шансовете на варненци за оцеляване и на какво ниво са спрямо отборите във втората половина на класирането.
„Винаги се радвам, когато в даден тим дават път на млади и перспективни играчи. Това правят сега и в Спартак. Най-важното е да продължат да развиват качествата на своите млади изпълнители и перспективният им тим да върви нагоре.”, допълни Юруков.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Спартак спечели важни три точки в борбата си за оставане в Първа лига
Дата: 10/05, 16:33
17-годишните „моряци“ победиха ЦСКА 1948 в Елитната група
Дата: 10/05, 16:23
Илин Димитров възложи проверка на Министерството на туризма
Дата: 10/05, 16:20
Бъчварова: Логично е да се мисли за номиниране на Гюров за президент
Дата: 10/05, 16:15
Масово велошествие по Цариградско шосе в очакване на Джирото в София
Дата: 10/05, 16:14