Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
Екоминистърът Емил Димитров разкри, че може да се стигне до неговата оставка, защото във водния сектор има масово желание на специалисти да напускат. „Като няма министерство, с кого да работя, със секретарката си ли?“, заяви емоционално Ревизоро в студиото на Нова телевизия.
„Трябва да има сега хляб и зрелища, ние сме удобни да бъдем изкарани виновни и превиновни за всички проблеми. Трябва и пред Европа да се покажем, трябва и хората да видят, че някакви хора се арестуват“, коментира министърът.
„Тази жена прилича ли ви на терорист? Този с пушката, който я пази, ще върне ли изнесените документи по същия начин?“, попита риторично Емил Димитров по повод зрелищния арест на шефката на Басейнова дирекция в Пловдив.
Екоминистърът добави също, че по негово мнение главният прокурор Иван Гешев е разбрал за какво става въпрос при тези случаи и ще реагира. Самият Димитров обаче не е разговарял с него, за да не излезе, че се опитва да повлияе на разследването на случаите, свързани с министерството му.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Подготовка за екскурзия: С кратък онлайн курс по английски научавате най-важното за 10 часа
Дата: 13/05, 00:01
Драстично се покачи цената на маратонките, с които беше заснет папата
Дата: 13/05, 00:00
Германският министър: Трябва да поставим европейския бизнес на TikTok в европейски ръце
Дата: 12/05, 23:55
Бившият министър на правосъдието Андрей Янкулов: За разплитане на "Осемте джуджета" е нужно наказателно разследване
Дата: 12/05, 23:48
Григор Димитров: По-добре съм, времето за отказване не е дошло
Дата: 12/05, 23:421 Коментар