Носителят на 11 титли и 11 купи България хандбален „Локомотив” за пръв път в историята си е пред угрозата да не завърши сезона.
Отборът се нуждае от 10 000 лева, за да доиграе първенството и участва във финалния турнир за Купата на България.
В момента Локо няма необходимите средства, за да покрие разходите, както по организиране на домакинските срещи, така и за гостуванията си.
„Силно се надяваме да се намерят хора, обичащи играта, хора с възможности, които да осигурят средства за доиграването на спортно-състезателната година.”, съобщиха на официалната си страница във фейсбук от Локомотив.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Преминаването през граничните пунктове и преходи в страната тази сутрин
Дата: 25/06, 07:24
Земетресение от 6,9 по Рихтер разтърси Япония
Дата: 25/06, 07:18
Мароко обърна Хаити в луд мач, но остана втори
Дата: 25/06, 07:16
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 25/06, 07:10
Извънредно положение обявиха след двете силни земетресения във Венецуела
Дата: 25/06, 07:041 Коментар