Сузанита призна, че е тръгнала е по пътя на анорексията


05/03/2020, 15:13

В разговор с фенове Сузанита призна, че тежи само 39 килограма. Теглото, което е нормално за 11-12 годишно дете, но не и за млада госпожица буквално шокира почитателите й, пише "Хотнюз".



Те продължиха да се интересуват от признанията на невръстната певица, която им съобщи на шега, че кара само на фотосинтеза.

Дали скандалната изпълнителка, която няма много свои песни, но пък винаги се стреми да поддържа имиджа си на най-обсъждана персона не лъже за килограмите си, се питат фенове. 

Ако обаче тя казва истината явно Сузанита има проблем с храната. Преди време тя бе споделила, че тежи под 70 килограма, но не мърда в теглото си и се чувства чудесно. Днес обаче ужасно слабото й тяло е повод за притеснение.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



След "Баба Алино": Българи накупиха къщи и апартаменти в затворен комплекс и им спряха водата и достъпа
Дата: 22/06, 12:48

Белгия спира влакове заради рекордни горещини
Дата: 22/06, 12:45

Над 7 пъти ръст на чуждите инвестиции за първите месеци в еврозоната
Дата: 22/06, 12:43

Цончо Ганев: Новият дълг от 8 млрд. лв. е за „правилните фирми“, а не за хората
Дата: 22/06, 12:41

Почина Феим Чаушев
Дата: 22/06, 12:33

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия