Д-р Мутафчийски пред НС: Хората от призиви за карантина не разбират, трябват наказания


13/03/2020, 10:41

Редактор: Юлия Георгиева

e-mail: [email protected] 

Хората от призив да се самоизолират не разбират, нужни са санкции по примера на останалите държави. Примерът за това е двойката в Пирогов. Те са си направили семейно тържество с 24 участници, въпреки че са били наясно, че един от членовете на семейството им току-що се е върнал от чужбина. И виждате какъв е резултатът. Това коментира д-р Венцислав Мутафчийски току-що пред народните представители, които днес трябва да решат за въвеждането на извънредно положение в страната.

По думите на Мутахчийски първа Израел реагира на случаи, в които хората са безотговорни и нарушават карантината. Тя веднага инкриминира нарушаването на изолацията и въвежда наказание затвор до 7 години. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Лидл България ще предложи Пакт за хранителен суверенитет за възстановяване и развитие на българското земеделие
Дата: 25/06, 02:20

На 25 юни отбелязваме международния ден на моряка
Дата: 25/06, 02:00

Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 25/06, 01:50

Учени откриха фазата на съня, която спасява мозъка от деменция
Дата: 25/06, 01:30

Новата седмица идва с горещо време
Дата: 25/06, 01:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия