Редактор: Недко Петров
e-mail: [email protected]
Кадър: Нова Тв
Драмата с бусовете за хляб, които са на входа на Банско продължава, предаде Нова Тв.
„Бусовете още не могат да влязат в града, въпреки че здравните инспектори дойдоха. Оказа се, че още няма термометър, който да измери температурите на шофьорите на излизане от града. След като дойде термометъра, бусовете ще бъдат пуснати да влязат в Банско. Все си мисля, че до 8 часа хлябът трябва да бъде разнесен.”, заяви репортерът Антон Чавдаров.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Парпулова е шампионка по бокс
Дата: 24/06, 18:49
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 18:40
БФС скърби за загиналите таланти на Славия
Дата: 24/06, 18:34
Велев: Този бюджет е по-реалистичен, стъпва се на здрава основа
Дата: 24/06, 18:29
Александър Николов: Голямо евала на целия отбор
Дата: 24/06, 18:07