Кметът на Карнобат не е навредил на хората с пръскането, но няма смисъл от такава мярка. Това заяви в ефира на Нова тв шефът на Националния оперативен щаб ген. Венцислав Мутафчийски, цитиран от Блиц.
"Има редица инициативи, които са много добри. Това е един от много добрите градоначалници, които отговорно са се заели със ситуацията", каза той.
"Все още се намираме в дъното на кривата. Случаите ще започнат да нарастват. Още две положителни проби имаме в последния час - единият в Плевен, другият в Пирогов и то с тежко състояние", заяви Мутафчийски.
"Почти идентичен е този случай с този на първата жертва. Мъжът е 67-годишен, който с пристигането е интубиран, което е много неприятно", каза той и добави, че сега е в реанимация.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Градушка удари и Бургаско
Дата: 12/05, 22:43
Росен Карадимов: Само закон няма да реши проблема с цените
Дата: 12/05, 22:36
Мендел за Зеленски: Беше готов даде Донбас на Путин през 2022 година, Киев отвърна: Тя никога не е имала достъп до дипломатически решения
Дата: 12/05, 22:30
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 22:30
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 22:30