Третият боксов двубой между британеца Тайсън Фюри и американеца Дионтей Уайлдър ще се състои на 3 октомври в Лас Вегас, съобщи журналистът Майк Копинджър в Туитър.
Първият бой между боксьорите през декември 2018 г. завърши наравно, а във втората среща на 22 февруари в Лас Вегас Фюри победи Уайлдър с технически нокаут и му отне титлата световен шампион във версията на WBC, която американецът успешно бе защитил десет пъти. Няколко дни след боя Уайлдър активира опцията за реванш.
В съответствие с условията по споразумението хонорарът на Уайлдър ще бъде 40 процента срещу 60 процента за Фюри. Първоначално се планираше срещата да се проведе на 18 юли, но заради пандемията от коронавирус бе преместена за началото на октомври. За Уайлдър това бе първа загуба в професионалната му кариера.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Жена пострада при катастрофа с три автомобила в Смолян
Дата: 08/05, 13:27
Лавров: Няма да има милост за Запада
Дата: 08/05, 13:131 Коментар
Демерджиев пое управлението на МВР
Дата: 08/05, 13:10
Делото „Хасърджиев“: Прокуратурата настоява за по-тежки мерки
Дата: 08/05, 13:04
Радев маха шефа на ДАНС
Дата: 08/05, 12:58