Отборът на Спартак (Варна) вече стартира "live stream" предавания, в които треньори и играчи учат на футболни тънкости подрастващите възпитаници на клуба.
Уроците се изнасят от старата административна сграда на стадион "Спартак" или по точно от старата закрита зала, която помни през годините паметни баскетболни и волейболни срещи, пише Sportal.bg.
Идеята бе подхваната от треньора на представителния тим Кириакос Георгиу и шефа на ДЮШ Димитър Трендафилов. Предаванията се излъчват от интернет платформата на клуба.
Паралелно с това започнаха и лекции за 102 годишната история на клуба с фотоси и уникални кратки видеоклипове през годините.
Основната задача е децата да бъдат близо до най-великата игра през време, в което не се играе футбол.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 08/05, 01:00
На 8 май църквата почита паметта на Свети апостол и евангелист Йоан Богослов, честват се имената на Йоан, Йоана, Иван, Иванка
Дата: 08/05, 01:00
Роналдо с гол номер 100 в саудитското първенство
Дата: 08/05, 00:45
8 май – Световен ден на Червения кръст и Червения полумесец
Дата: 08/05, 00:30
Мартин Карбовски за правителството на Радев: Приличат на хора, на които ще се довериш, ако си купуваш кола на старо
Дата: 08/05, 00:00