снимка: Булфото, архив
Труповете на 68-годишен мъж от Велинград, неговата 58-годишна съпруга и 23-годишният им син са открити днес сутринта в дома им, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР-Пазарджик.
Сигнал за случая бил подаден тази сутрин малко преди 10:00 часа от близки на семейството. Те съобщили за сериозна свада и викове, идващи от съседния апартамент, в който живеели тримата техни роднини.
Пристигайки на мястото, полицейските екипи намерили безжизнените трупове на тримата. Извиканият на място екип на „Спешна помощ“ констатирал смъртта на всички от семейството.
Местопрестъплението незабавно е било отцепено, като е извършен оглед от дежурна група от РУ-Велинград, с участието на експерти от сектор „Научно-техническа лаборатория“ при ОДМВР-Пазарджик и съдебен лекар. Труповете са транспортирани до отделението по съдебна медицина при МБАЛ-Пазарджик за аутопсия.
От полицията са потвърдили за DarikNews, че става дума за семейството на известния треньор по плуване Велчо Клешков.
Велчо Клешков и съпругата му Йорданка Пенина са треньори по плуване към ОДК - Велинград. Техните възпитаници са медалисти от престижни турнири.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Депутатите обсъждат изменения в Закона за съдебната власт
Дата: 12/05, 08:13
Тръмп ще се подложи на медицински прегледи
Дата: 12/05, 08:07
Автобус се удари в тир преди София, има загинал
Дата: 12/05, 08:02
Проф. Рачев: Бурите и градушките продължават поне до 24 май
Дата: 12/05, 07:55
Двама убити и трима ранени при стрелба в Ница
Дата: 12/05, 07:52