В събота около 19:30 часа, в с. Гроздьово, водачът на «Рено» Т.Д. (57 г.) от Варна, по време на движение, навлиза в лентата за насрещно движение и блъска «Опел». Това съобщиха от полицията в морския град.
Вследствие на инцидента водачът на второто МПС (34 г., неправоспособен) е получил контузни наранявания, прегледан е и освободен, без опасност за живота.
В петък около 12:00 часа, във Варна, на ул. «Акад. Андрей Сахаров», водачът на «Нисан» П.К. (48 г.), местен жител, по време на движение, не пропуска и блъска велосипедист, пресичаща пътното платно. Вследствие на инцидента мъжът (57 г.) получава контузни наранявания, прегледан е и освободен, без опасност за живота.
По-късно, около 18:00 часа, във Варна, на бул. «Васил Левски», водачът на неизвестен към момента автомобил, отнема предимството на мотоциклет «Пиаджо» и става причина за падането му. Вследствие на инцидента мъжът (41 г.) получава контузни наранявания, прегледан е и освободен, без опасност за живота.
Пак в петък, около 19:20 часа, на пътя от Аксаково за Варна, водачката на «Шкода» М.Н. (39 г.), по време на движение, поради несъобразена скорост, губи контрол над МПС и се блъска в крайпътно дърво. Вследствие на инцидента жената получава контузии и фрактура на глезен, прегледана е и освободена за домашно лечение, без опасност за живота.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Николай Михайлов към Боби Михайлов: Липсваш ми всеки ден
Дата: 09/05, 23:00
Антонио Коща: ЕС ще трябва да преговаря с Русия
Дата: 09/05, 22:591 Коментар
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 09/05, 22:50
Левски вдигна 27-ата титла в историята си
Дата: 09/05, 22:45
Путин: Войната върви към своя край
Дата: 09/05, 22:333 Коментара