Редактор: Недко Петров
e-mail: [email protected]
Източник и кадър: Нова Тв
Тоталната блокада на София поради два въпроса от двамата водещи на „Здравей, България”.
Както е известно, столицата е затворена за превозни средства до второ нареждане, тъй като е най-голямата огнище на Ковид-19, а много хора вчера пренебрегнаха мерките и напуснаха града.
В София коли може да влизат от 6 до 8 сутринта и да излизат от 18 до 20 часа.
„Какво става с хората, чието работно време е от 5 сутринта до 13 часа?”, попита Виктор Николаев в ефир.
Екранната му партньорка Аделина Радева пък допълни: „Ако самолет кацне сутринта, къде ще карат хората карантината? С коли ли ще ги возят до София или до родните им места, ако са от други градове?”
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Започнало е възобновяване на жп превозите в Германия
Дата: 24/06, 08:52
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 24/06, 08:40
Шефът на ДАНС - Варна: За да се отмени заповед за екстрадиция, трябва това лице да донесе повече полза на държавата, отколкото вреда
Дата: 24/06, 08:33