Димитър Зоров: С постановлението потребителите имат възможност да получат млечни продукти от 100% българско мляко


22/04/2020, 19:51

100% от млечните продукти в големите търговски вериги трябва да са българско производство и трябва да са произведени от 100% българско мляко, според публикуваното вчера постановление, което влиза в сила от днес, поясни в "Още от деня" по БНТ млекопреработвателят Димитър Зоров.

Димитър Зоров: Смятам, че България има по-добри от вносните продукти в асортиментите, които произвеждаме. Киселото мляко е без аналог в света, бялото саламурено сирене също, кашкавалът.

Според него този път българският потребител има възможност да получи млечни продукти от 100% българско мляко.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Шефката на правната комисия: Зададохме правилния тон
Дата: 12/05, 12:24

Надежда Йорданова: Няма да осигурим комфортна тишина на управляващите
Дата: 12/05, 12:21

Правната комисия в НС прие и трите законопроекта за промени в Закона за съдебната власт
Дата: 12/05, 12:10

80 законодатели призоваха Стармър да се оттегли
Дата: 12/05, 12:06

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 12:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия