Преди часове Слави Трифонов пусна видео във фейсбук и накара стотици да коментират.
Ето какво написа водещият:
Днес се навършват точно 5 години от един много специален и емоционален момент за мен, а надявам се и за вас - концертът в зала "Арена Армеец".
Когато всичко това отмине, а то неминуемо ще отмине, с "Ку-ку бенд" ще направим пак концерт.
Нека си пожелаем това да отмине по-бързо, за да можем отново при вас да се върнем с обич, и щастие да си подарим.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Николай Василев: Проектобюджетът е най-разочароващият и лишен от реформи през последните години
Дата: 24/06, 20:49
Спартак: Новината за загубата на две деца от школата на Славия ни изпълва с огромна тъга
Дата: 24/06, 20:42
ДБ: Радев предлага рекорден дефицит, сравним с управлението на Жан Виденов
Дата: 24/06, 20:40
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 20:40
Вилата на Берлускони на остров Сардиния беше продадена на шейх от Катар
Дата: 24/06, 20:25