"За премиера или си тулуп, или си мисирка". Това гласи част от поста на водещия в телевизия "7/8" Слави Трифонов във фейсбук.
Ето и цялата му публикация:
"Днес е Световният ден на свободата на словото.
И точно днес, на този ден, разбрах, че всеки, който задава неудобни въпроси на българския министър-председател е тулуп. Това е - за министър-председателя или си тулуп, или си мисирка.
Явно аз съм от тулупите, щото спя до обЕд и му задавам неудобни въпроси, каквито неудобни въпроси впрочем му зададох вчера.
И още нещо, което сякаш убегна от сутрешния корона брифинг, посветен на личностите взаимоотношения между Бойко Борисов и генерал Мутафчийски.
Бойко Борисов в един момент чистосърдечно се обърна към присъстващите мисирки с: "Мили, мои медии".
Чудесно признание навръх Световния ден на свободата на словото.
Да, днес е Световният ден на свободата на словото, но ние тоя ден не го празнуваме, щото и тази година сме на 111-о място по свобода на словото".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Радев сменя всички областни управители
Дата: 12/05, 20:54
България подкрепя многонационална мисия за гарантиране свободата на корабоплаването в Ормузкия проток
Дата: 12/05, 20:53
Строители предлагат да платят за обследване на ВиК-инфраструктурата в южния район на Варна
Дата: 12/05, 20:48
"Монти Мес" с ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 12/05, 20:30
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 12/05, 20:30