БНТ
кадър: БНТ
Двама братя на 32 и на 35 години от Карлово починаха на място в тежка катастрофа на подбалканския път София-Бургас, край Карлово.
Те пътували с джип в посока Васил Левски-Карлово.
Шофьорът изгубил контрол върху превозното средство и се ударил челно в идващия насреща лек автомобил.
В следствие на удара джипът е изхвърчал от пътното платно близо до жп линията. Наложило се да бъде използвана специална техника, за да бъдят извадени двамата братя.
В лекия автомобил също са пътували двама мъже, които не са пострадали тежко.
Движението се осъществява нормално, съобщиха от пресцентъра на МВР Пловдив.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
От кралските градини до фермерските пазари на Lidl: Съкровищата на Ботаническата градина в Балчик
Дата: 28/06, 00:00
Потребителите избраха А1 за любима марка в телекомуникациите за осма поредна година
Дата: 28/06, 00:00
Австралиец е арестуван в Тайланд във връзка с открито тяло на 17-годишно момиче в куфар
Дата: 27/06, 23:58
Коди Гакпо и партньорката му Ноа ван дер Бай обявиха, че са загубили сина си
Дата: 27/06, 23:42
Манолов: Единственото, на което държавните служители имат право, е безплатно погребение
Дата: 27/06, 23:291 Коментар