Водещият на предаването "Студио Хъ" по Телевизия "7/8" Тошко Йорданов направи коментар за интервюто на Миролюба Бенатова с Венцислав Мутафчийски.
"Снощи за пореден път ген. Мутафчийски си позволи да всява паника сред хората. Това, между другото, е нещо, заради което към други хора, към други медици, бяха повдигнати обвинения и заплахи за глоби от по 20 000 лева. А Мутафчийски се държи като... извън закона. И е. Този човек не е за там", каза той.
Водещият продължи темата в разговор с журналиста Станислав Балабанов, като сподели още от своето мнение: "Проблемът е, че докато той мутираше, защото не бих казал, че това е еволюция, но докато той мутираше от нормален човек в някакъв пъдар всички ние го отнесохме, грубо казано, защото решенията, които той предлагаше, пожарникарът ги въвеждаше с наредби".
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Бившият министър на правосъдието Андрей Янкулов: За разплитане на "Осемте джуджета" е нужно наказателно разследване
Дата: 12/05, 23:48
Григор Димитров: По-добре съм, времето за отказване не е дошло
Дата: 12/05, 23:42
Връчиха "Златна палма" на режисьора Питър Джаксън
Дата: 12/05, 23:37
Еквадорец спечели четвъртия етап на Джирото
Дата: 12/05, 23:28
Нора Недкова отпадна от Hell’s Kitchen преди големия финал
Дата: 12/05, 23:211 Коментар