Редактор: Веселин Златков
e-mail: [email protected]
Честит Спасовден на всички именици и честит празник на автомобилистите и мотоциклетистите. Бъдете здрави и внимателни, това пожела във Фейсбук лидерът на БСП Корнелия Нинова.
Тя публикува поздрава си заедно със снимки, на които е в колата на Крум Дончев - четирикратен шампион на България и носител на Европейски рали трофей, който се присъединява към нейния призив за безопасно шофиране. Ето какво написа още Нинова:
"По пътищата на България често загиват хора. Зачестиха случаите на шофиране в нетрезво състояние и след употреба на наркотици. Нека бъдем непримирими към това. С Крум Дончев - четирикратен шампион на България и носител на Европейски рали трофей се обръщаме към вас:
Войната по пътищата взема скъпи човешки жертви. Можем да се справим с нея, ако бъдем отговорни към себе си и към близките си."
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Депутатите обсъждат изменения в Закона за съдебната власт
Дата: 12/05, 08:13
Тръмп ще се подложи на медицински прегледи
Дата: 12/05, 08:07
Автобус се удари в тир преди София, има загинал
Дата: 12/05, 08:02
Проф. Рачев: Бурите и градушките продължават поне до 24 май
Дата: 12/05, 07:55
Двама убити и трима ранени при стрелба в Ница
Дата: 12/05, 07:52