Варненец реши да надхитри ВиК с повреден водомер, но го хванаха


04/06/2020, 12:12

Вчера е получен сигнал от служител на ВиК- Варна за това, че при проверка на адрес е установена повреда на уреда за отчитане на използваната от домакинството вода, съобщиха от полицията в морския град.

Констатирано е, че се касае за умишлено увреждане от страна на 34-годишния собственик на имота. По случая е образувано досъдебно производство, материалите са докладвани на прокурор от Районна прокуратура – Варна.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Кола се запали в движение на Аспарухов мост
Дата: 22/06, 12:09

Токов удар рани две момчета, качили се на товарен вагон край ЖП гарата в Стара Загора
Дата: 22/06, 12:04

При мащабна операция на България и Румъния: Разбиха мрежа за измами с карти за гориво
Дата: 22/06, 11:49

БСК: Няма млади хора за кранисти, заварчици, механици и огняри
Дата: 22/06, 11:463 Коментара

Австрийски турист е в критично състояние след падане от стар зид във Велики Преслав
Дата: 22/06, 11:42

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия