Здравко Димитров: Аз съм тръгнал след един човек - след Борисов, оттам нататък никой не ме интересува


07/06/2020, 20:15

Снимка: Булфото

"Тръгнал съм след един човек - след Бойко Борисов и оттам нататък никой не ме интересува. Няма да коментирам темата с Цветан Цветанов".

Така отговори кметът на Пловдив Здравко Димитров в предаването "Беновска пита" по Канал 3.

Кметът за това е избран да си върши работа и да оправдава доверие, допълни той и отбеляза, че Пловдив се е справил много добре по време на кризата с коронавируса, пише Novini.bg.

В града вече има 3 лаборатории. Много инфраструктурни проекти се осъществяват и чакат европейско финансиране. Без него големите проекти не могат да се случат, смята кметът.

В Пловдив се строят нови 4 детски градини, а три се проектират. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 16:30

Тройното убийство в Угърчин: Обвиняемият излязъл от затвора преди дни, правил опит да заличи следи
Дата: 24/06, 16:29

Гореща новина за автобуса на Спартак
Дата: 24/06, 16:25

Проф. Рачев: Жеги до 35 градуса идват към България
Дата: 24/06, 16:17

Съдът глоби директора на НДК Андрияна Татарова заради конфликт на интереси
Дата: 24/06, 16:152 Коментара

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия