Снимка: Булфото
"Тръгнал съм след един човек - след Бойко Борисов и оттам нататък никой не ме интересува. Няма да коментирам темата с Цветан Цветанов".
Така отговори кметът на Пловдив Здравко Димитров в предаването "Беновска пита" по Канал 3.
Кметът за това е избран да си върши работа и да оправдава доверие, допълни той и отбеляза, че Пловдив се е справил много добре по време на кризата с коронавируса, пише Novini.bg.
В града вече има 3 лаборатории. Много инфраструктурни проекти се осъществяват и чакат европейско финансиране. Без него големите проекти не могат да се случат, смята кметът.
В Пловдив се строят нови 4 детски градини, а три се проектират.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
С 10 евро за двама на плаж Palmero beach
Дата: 24/06, 16:30
Тройното убийство в Угърчин: Обвиняемият излязъл от затвора преди дни, правил опит да заличи следи
Дата: 24/06, 16:29
Гореща новина за автобуса на Спартак
Дата: 24/06, 16:25
Проф. Рачев: Жеги до 35 градуса идват към България
Дата: 24/06, 16:17
Съдът глоби директора на НДК Андрияна Татарова заради конфликт на интереси
Дата: 24/06, 16:152 Коментара