ЕРП Север кани зрелостници и студенти в своята платена лятна програма „Първи стъпки в кариерата“


Дата: 10/06, 14:52

И това лято електроразпределителната компанията, обслужваща територията на Североизточна България отправя предложение към завършващите средношколци и студентите в сферата на енергетиката, да вземат участие в специално организираната за тях лятна обучителна програма. Проектът „Първи стъпки в кариерата“ има 5-годишна история. Целта му е да улесни прехода на бъдещите енергетици от учебния процес към професионалната им реализация. „Практическият профил на стажантските и практикантски програми, които компанията предлага са в основата на реалното и ефективно изграждане на бъдещите електроинженери. Работата в напълно безопасна среда и под надзора на експерти в областта гарантира усвояването на базови практически знания и умения необходими за добър старт и уверени първи стъпки в кариерата на всеки желаещ да се включи“, така специалистите от отдел „Подбор, оценка и обучение на ЧР“ към ЕНЕРГО-ПРО, обясняват идеята на ежегодната инициатива в подкрепа на младите специалисти.

Програмата е отворена за всички ученици 12-ти клас на учебната 2019 / 2020, както и студенти 3-ти и 4-ти курс, обучаващи се по специалности свързани с електроенергийният сектор. За участието си бъдещите инженери ще получат стимулиращо възнаграждение, а най-успешно представилите се ще имат възможност да кандидатстват за постоянна позиция в компанията.

Повече информация за „Първи стъпки в кариерата“, можете да намерите на сайтовете на ЕНЕРГО-ПРО: https://www.energo-pro.bg/bg/start-na-tvoqta-kariera и https://www.erpsever.bg/bg/start-na-tvoqta-kariera, както и на телефон: 0885 966 595.

 

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Променят организацията на движение в 500-метров участък от АМ „Хемус“ в Софийска област
Дата: 28/01, 21:49

Благотворителен спектакъл „За повече варненчета“ набира средства за двойки с репродуктивни проблеми
Дата: 28/01, 21:40

Иранските въоръжени сили са „с пръст на спусъка“ в случай на американска атака
Дата: 28/01, 21:32

Болницата във Видин ще трябва да плати над 1 млн. лева обезщетение за починала родилка
Дата: 28/01, 21:25

Божанов: Още миналата седмица е започнало унищожаването на документи в КПК
Дата: 28/01, 21:091 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия