Редактор: Юлия Георгиева
Кадър 7/8 тв
Борисов си има фенове, които са прости като него. Цитирам неговия израз: "Аз съм прост и вие сти прости". И те си го харесват. Въпросът е трябва ли такъв човек да управлява държавата. То тук не е само до унижението, хората не обръщат внимание на лъжите. Ако става нещо в тази държава, то не е благодарение на Бойко Борисов, а въпреки него. То няма сделка, зад която да няма корупция. Ние сме най-корумпираната държава в ЕС. Където да бутнеш, има корупция. Това коментира в ефира на 7/8 тв журналистът Иван Бакалов.
Борисов се е сетил кой го е записал, но си мълчи. Много добре знае и си мълчи и това е още една от тайните на властта кой как записва властта. Този са го записали някакви гости при него, гости с мисия, посочи той.
Бойко ще падне в момента, в който се разклати или го подпукат от чужбина, коментира Бакалов.
Той лъже и сам си вярва, трябва диагноза да му се постави. Той се вживява в ролята на сираче. А той на около 40 години е загубил родителите. Това не е сирак. Плачеше по едно време, че сам си миел колата. Еми те много хора сами си мият колата. Това е някакъв чорбаджийски манталитет. Сега пък каза, че телефона му нямал кирилица. Това пак е лъжа. Хората, които си пишат с него, знаят, но масово хората не знаят. И той лъже. Имал бил стар телефон, ама не е вярно. На колко снимки държи някакъв модерен смартфон!? Лъже и сам си вярва, коментира той.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
САЩ изпращат най-голямата си ядрена подводница в Гибралтар
Дата: 12/05, 13:41
Денис Васин: Мачът Фратрия - Дунав е украшение за българския футбол
Дата: 12/05, 13:37
Собственикът на ударената от мълния къща: Изтряска силна гръмотевица и покривът пламна
Дата: 12/05, 13:291 Коментар
Взрив избухна близо до детска градина в Горна Оряховица
Дата: 12/05, 13:221 Коментар
Ася Панджерова подаде оставка като заместник-министър на образованието
Дата: 12/05, 13:161 Коментар