Георги Танев: Цените на горивата у нас няма да минат 1,80 лв. до края на лятото


16/06/2020, 07:46

Цените на горивата у нас няма да минат 1,80 лв до края на лятото и 2 лв, до края на годината. У нас не се очакват резки скокове нагоре и надолу на цените, както за бензина, така и за дизела.  Това каза пред Би Ти Ви Георги Тенев от Асоциацията на производителите и вносителите на горива, пише "24 часа".

Според него това се дължи на факта, че големите потребители все още не са възстановили напълно дейността си, въпреки че пътуванията на хората се възобновяват. Резки промени на цените може да има единствено, ако се случи ново извънредно събитие като това с пандемията от коронавирус. Прекалено ниските цени на горивата обаче не са полезни за бизнеса, посочи още Тенев.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Кузман Илиев: Държавата готви диктат над бизнеса, очакват ни по-високи данъци
Дата: 11/05, 21:55

Милиони зрители по света видяха сватбата на Лавиния и Цветелин от Долни Пасарел
Дата: 11/05, 21:53

Икономист: Раздутата държавна администрация помпа цените, заплатите в държавния сектор изпревариха частния
Дата: 11/05, 21:48

Украйна е готова за среща между Зеленски и Путин
Дата: 11/05, 21:43

Кандев замина за Габрово
Дата: 11/05, 21:39

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия