Падналото дете от втория етаж - само с травма на крака


17/06/2020, 16:33

В добро състояние е детето, което днес падна от втория етаж на ДГ"Бреза". То има само травма на крака. Спасила го е тревата. Това стана ясно след прегледа на 6-годишното момченце в университетската болница "Св. Георги", пише "24 часа".

Кметът Здравко Димитров и заместникът му Стефан Стоянов отидоха на място в лечебното заведение при хлапето. 

Версиите за случилото се са няколко. Според хора от персонала момченцето се разсърдило, че му се била скъсала книжката. Отворило прозореца и казало, че ще полети.

Здравко Димитров предположи, че явно детето се е правило на Спайдермен.

В момента тече проверка на случая от полицията. Сезирана е и Агенцията за закрила на детето.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Нетаняху: Не съм искал одобрение от Тръмп за ударите по Иран
Дата: 24/06, 22:00

Морски вкус, водни приключения и незабравими емоции: Nautilus откри сезона на 5 юни
Дата: 24/06, 22:00

Мерц: Украйна остава силна и европейската подкрепа също
Дата: 24/06, 21:51

Проф. Радулов: Във Варна се строи на забранени места, там е лакомо за престъпници
Дата: 24/06, 21:47

С подкрепата на САЩ: Ливан и Израел обсъждат отстъпването на територии
Дата: 24/06, 21:43

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия