В добро състояние е детето, което днес падна от втория етаж на ДГ"Бреза". То има само травма на крака. Спасила го е тревата. Това стана ясно след прегледа на 6-годишното момченце в университетската болница "Св. Георги", пише "24 часа".
Кметът Здравко Димитров и заместникът му Стефан Стоянов отидоха на място в лечебното заведение при хлапето.
Версиите за случилото се са няколко. Според хора от персонала момченцето се разсърдило, че му се била скъсала книжката. Отворило прозореца и казало, че ще полети.
Здравко Димитров предположи, че явно детето се е правило на Спайдермен.
В момента тече проверка на случая от полицията. Сезирана е и Агенцията за закрила на детето.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Нетаняху: Не съм искал одобрение от Тръмп за ударите по Иран
Дата: 24/06, 22:00
Морски вкус, водни приключения и незабравими емоции: Nautilus откри сезона на 5 юни
Дата: 24/06, 22:00
Мерц: Украйна остава силна и европейската подкрепа също
Дата: 24/06, 21:51
Проф. Радулов: Във Варна се строи на забранени места, там е лакомо за престъпници
Дата: 24/06, 21:47
С подкрепата на САЩ: Ливан и Израел обсъждат отстъпването на територии
Дата: 24/06, 21:43