Редактор: Виолета Николаева
e-mail: [email protected]
"Ще го търпим ли още? Да си върнем България.
#БъдетеСмели" - написа във Фейсбук Васил Божков след провелата се пресконференция на премиера Борисов по-рано днес.
За кореспонденцията с бизнесмена премиерът каза: "Аз мога да напиша каквото си искам на един телефон, ако реша. На него само съм му благодарил за играчите на Левски. Нищо повече. Аз съм безукорно честен."
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тръмп: Броят на жертвите на двете земетресения във Венецуела е потресаващ
Дата: 25/06, 08:01
Шестима души са загинали, а 25 са ранени при 24 тежки катастрофи у нас за денонощие
Дата: 25/06, 07:57
Гръцките власти излязоха със списък със замърсени плажове
Дата: 25/06, 07:53
Мъж пострада при пожар на тераса в новопостроена сграда в курорт край Варна
Дата: 25/06, 07:44
Законът за съдебната власт влиза за окончателно приемане
Дата: 25/06, 07:38