Снимка: Булфото, архив
Българинът Ивелин Попов е дал един положителен, а след това един отрицателен тест за коронавирус. Това призна самият Попов пред dsport и Дарик радио. По-рано днес стана ясно, че футболисти на неговия тим Ростов са дали положителни проби за covid-19 без да назовават имената, но според руското издание Спорт-Експрес Попов е сред заразените.
"Направих тест и дадох положителен резултат. Семейството ми даде отрицателни резултати. След два дни направих нов тест и резултатът бе отрицателен. Чакам разпоредба на отбора, за да видим кога ще се правят нови тестове. За момента е това", каза Попов, цитиран от Dsport.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Обсъждат нов механизъм за определяне на минималната работна заплата за 2027 г. през август
Дата: 23/06, 15:51
Повдигнаха обвинение на мъжа, хвърлил от Лъвов мост Къци
Дата: 23/06, 15:45
Полицията издирва 83-годишна жена от Велики Преслав
Дата: 23/06, 15:37
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 23/06, 15:30