Снимка: Булфото, илюстративна
Бързият влак от София за Бургас ще пристигне на последната си спирка със закъснение заради скъсана контактна мрежа в района на Подуяне.
"Не мога да повярвам, че се качих на влака от София за Бургас и не тръгна. Контактната мрежа угасна. Не знам дали изобщо ще тръгнем. Поканиха ни да изпушим по една цигара, аз и това не мога!", информира читател на Петел.
"Оказа се, че паднало дърво малко след гарата е скъсало контактната мрежа. И така стоим и чакаме", добавя още читателят.
За пътуващите до Карлово е осигурен автобус. Очаква се скоро и бързият влак да може да продължи към Бургас.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Омбудсманът: Година след сигналите за насилие - децата все още са в интерната във Варненци
Дата: 23/06, 22:39
Рубио: Никоя страна няма право да налага такси за Ормузкия проток
Дата: 23/06, 22:33
Португалия отнесе Узбекистан, Роналдо пише история
Дата: 23/06, 22:22
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 23/06, 22:00