БНР
Министрите на отбраната на НАТО приеха нов план за действие в случай на втора вълна от коронавирус.Това съобщи след края на заседанието генералният секретар на Алианса Йенс Столтенберг.
Планът предвижда създаването на резерв за медицинско оборудване, както и на нов фонд, който да позволи на страните членки от пакта да получават бързо медицински изделия и услуги.
Столтенберг уточни, че мащабът на резерва и фонда ще зависи от това колко страни ще дадат своя принос за тях. Генералният секретар допълни, че очаква първите изделия и вноски да пристигнат много скоро.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мая Манолова: ЧСИ не трябва да се превръщат в колектори на частни дългове
Дата: 23/06, 22:47
Омбудсманът: Година след сигналите за насилие - децата все още са в интерната във Варненци
Дата: 23/06, 22:39
Рубио: Никоя страна няма право да налага такси за Ормузкия проток
Дата: 23/06, 22:33
Португалия отнесе Узбекистан, Роналдо пише история
Дата: 23/06, 22:22