Снимка Pexels
Държавните и правителствените ръководители на страните от ЕС са изразили днес готовност за заседание в Брюксел в средата на юли. Това съобщи председателят на Европейския съвет Шарл Мишел след днешната видеоконференция на европейските лидери, предава БТА.
Европейският съвет заседава в Брюксел за последен път през февруари, преди обявяването на пандемията от COVID-19. Оттогава участниците в Европейския съвет неколкократно разговаряха видеоконферентно, като основната тема на виртуалните им срещи бяха действията за преодоляване на последиците от разпространението на новото заболяване.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
До 12 юли периодично ще преминава чуждестранна военна техника по републиканските пътища
Дата: 26/06, 17:34
И Карлос Насар се включва в кампанията за популяризирането на България
Дата: 26/06, 17:28
Бившият министър на младежта и спорта: Нашите мантинели са декори за филм
Дата: 26/06, 17:191 Коментар
През следващата седмица спират движението през нощта между Обзор и Слънчев бряг за асфалтиране
Дата: 26/06, 17:11
След акцията в "Приморски": 49-годишен е привлечен към наказателна отговорност за документно престъпление
Дата: 26/06, 17:022 Коментара