Кадър: БНТ, архив
Според 76% от българите правителството се е справило с епидемията от коронавирус в България, съобщи пред БНТ социологът Евелина Славкова.
Броят на случаите в Италия, Испания, Великобритания показват, че у нас правителството работи адекватно, според съгражданите ни, пише plovdiv24.bg.
66% смятат, за съжаление, че всичко е приключило, защото ги няма брифингите, ходят на работа, по заведения. Това успокоение обаче не е на място и трябва всички да внимават, заяви Славкова.
Във връзка с конспиративните теории и фалшивите новини Евелина Славкова смята, че подобни неща влияят на разсъжденията. Например теорията, че 5G е опасна, каза тя и поясни, че според нея винаги може да има тежки последици заради неинформираност.
За щастие обаче не е така за Ковид-19 и само 23% от българите смятат, че този вирус е вид конспирация.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Напрежение между Израел и Украйна заради зърното
Дата: 30/04, 16:40
Гергьовден в Lidl: прясно агнешко на цени, по-ниски от миналогодишните
Дата: 30/04, 16:40
Пуснаха снегорините на прохода "Петрохан"
Дата: 30/04, 16:38
Прокуратурата поиска 20 години затвор за Виктор, врязал се с автомобил в автобус в София
Дата: 30/04, 16:29
Моджтаба Хаменей: САЩ загубиха срамно, чужденците нямат място в Персийския залив освен на дъното му
Дата: 30/04, 16:24